Trenerio Audriaus Jagintavičiaus mintys apie pasibaigusį U-15 komandos sezoną

Praeitą savaitę U-15 vaikinų komanda užbaigė I-os lygos sezoną. Čempionatas buvo permainingas, o komanda finišavo lentelės viduryje ir užėmė 8 vietą. Treneris A.Jagintavičius pasidalino mintimis apie praėjusį sezoną:

– Treneri, komanda sezoną užbaigė būdama lentelės viduryje, kaip vertinate pasirodymą čempionate?

Komandos sezonas buvo permainingas ir įdomus. Pagrindinį dėmesį skiriame jaunimo ugdymui ir tobulėjimui. Noriu pasidžiaugti, kad iš šios komandos net 5 žaidėjai jau spėjo sužaisti Lietuvos vyrų II lygos čempionate, o šis jaunimo čempionatas mums yra gera praktika ir patirties kaupimas.

– Kas labiausiai nudžiugino?

Labiausiai nudžiugino jaunesnių, t.y. 2008m. gimusių vaikinų integracija į U-15 komandą. Mes integravome net 5 jaunus žaidėjus, kurie savo noru, kovingumu padėjo šiai komandai.

– Su kokiais sunkumais susidūrėte čempionato metu?

Sunkiausias etapas buvo stabilumas. Šiame čempionate keletoje rungtynių mes praradome taškus su komandomis, kurios teoriškai buvo silpnesnės už mus, jeigu ne tie prarasti taškai būtume finišavę truputį aukštesnėje vietoje.

– Kokie kito sezono komandos tikslai?

Kito sezono tikslai išlieka tie patys – toliau auginti žaidėjus, kaupti patirtį, stengtis laimėti kiekvienas rungtynes ir kuo daugiau žaidėjų integruoti į vyrų futbolą. Apibendrinus sužaidėme tikrai neblogą sezoną ir norėčiau palinkėti mūsų komandos žaidėjams didesnio pasitikėjimo savimi, nepaisyti autoritetų ir toliau siekti savo tikslų.

Dėkojame treneriui už pasidalintas mintis. Visa Fortūnos bendruomenė taip pat prisideda prie trenerio palinkėjimų žaidėjams ir linki toliau su kiekviena diena žengti arčiau link užsibrėžtų tikslų!

Scroll to Top