“Fortūna” laimėjo turnyrą Pabradėje!!!

Pabradėje vyko berniukų, gimusių 2004 metais futbolo turnyras. Jame sėkmingai dalyvavo Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komanda, laimėjusi visas rungtynes.

Pirmose rungtynėse susitikome su Vilniaus Žaibo II komanda. Rungtynes be didesnio vargo 5-1 laimėjo kauniečiai. Nuo pat pirmų minučių užtikrintai žygiavo finalo link.

Antrose rungtynėse Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” varžovai buvo turnyro šeimininkai Pabradės futbolininkai. Nuo pat pirmų minučių iniciatyva priklausė mūsų futbolininkams ir turnyro šeimininkai retai pereidavo aikštės vidurį. Įtikinama pargalė 3-0.

Trečiose rungtynėse mūsų varžovai buvo Utenos jaunieji futbolininkai. Rungtynės buvo labai nervingos, bet visa rungtynių kontrolė buvo Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” rankose.  Laimėjome 2-1.

Pogrupyje užimta pirmoji vieta leido kovoti finale.

Finale žaidėme prieš Vilniaus Žaibo komandą. Rungtynės buvo pačios gražiausios ir labai aukšto lygio. Džiaugiamės, kad pavyko finale pademonstruoti neblogo lygio futbolą. Malonu, kad nuo pat pirmų minučių rungtynes kontroliavo “Fortūnos” komanda,kuri persvarą greitai pavertė įvarčiais ir taip nulėmė rungtynių baigtį. Rezultatu 4-1 finale nugalėta “Žaibo” komanda.

Nuotraukos iš turnyro yra mūsų Facebook profilyje   FM Fortuna

Scroll to Top