“Sportfan Cup” futbolo turnyre Kauno “Fortūnos” 2012m. komanda čempionė, o 2011m. komanda prizininkė

Pergalingas sekmadinis – 2011 ir 2012 Fortūnos komandoms!

Sekmadienį nuo ankstaus ryto mūsų jauniausia Kauno futbolo  mokyklos “Fortūna” komanda gimusi  2012 metais startavo “Sportfan” taurėje.

Turnyre dalyvavo 8 komandos suskirstytos į du pogrupius. Mūsų komanda pateko į B pogrupį, kuriame žaidė su Marijampolės “Sūduva”, Kauno “Tauras” ir FA Lygis B .

Lietuvos vyrų futbolo čempionų jaunąją kartą Marijampolės “Sūduvos” komandą fortūniečiai nugalėjo 3-0, Kauno “Taurą” net 6-0, o paskutinėse pogrupio rungtynėse 8-0 pranoko Fa Lygis B komandą!

Grupėje užėmę pirmąją vietą,pusfinalyje susikovėme su Kauno “Feniksu”, kurį užtikrintai įveikėme 6-0.

Finale 3-1 pranoko Kauno “Žalgirį” ir kėlė turnyro taurę į viršų! Per penkerias rungtynes Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” futbolininkai demonstravo uraganinį puolimą  iš viso įmūšę net 26 įvarčius ir praleido vos 1 !!!

Turnyro geriausiu žaidėju buvo išrinktas fortūnos atstovas Herkus Naujokas!

Po mažiausiųjų mūsų mokyklos auklėtinių atėjo eilė parodyti, kad metais vyresni berniukai ne ką prastesni! Turnyre dalyvavo 12 komandų! “Fortūnos” komandą turnyro organizatoriai priskyrė prie Top 6 komandų, kurios rungtyniavo rato sistema kiekvienas su kiekvienu po 1 rungtynes.

Agnė Dičiūnaitė nuotrauka.

Pirmose varžybose 2011 metų berniukams teko nelengvas riešutėlis tai Lenkijos Jagiellonia Białystok kuriems nusileidome 0-2.

Antrose rungtynėse sužaidėme lygiomis 1-1 prieš gerokai didesnius ir fiziškai stipresnius FA lygis berniukus.

Trečiose rungtynėse fortūniečiai šventė pergalę 2-1 pries Telšių “Džiugą A”

Su Panėvežio FA sužaidėme taikiai 1-1 ir paskutinėse turnyro rungtynese pranokom Alytaus “Dainava” 5-1!

Surinkę 8 taškusKauno futbolo mokyklos  “Fortūna”  liko 3-oje vietoje, į priekį užleidę Panėvežio FA kurie taip pat surinko 8 taškus, bet turėjo geresnį įmūštų ir praleistų įvarčių santykį. Turnyro nugalėtojais tapo Jagiellonia Białystok (Lenkija).

Norėčiau pasidžiaugti berniukų progresu ir noru žaisti futbolą! Džiugu, kad berniukai bando žaisti futbolą, nespirti ten, kur papuola, o ieško draugo, nebijo suklysti ir priimti netradicinius sprendimus! 2011 metai žaidė be savo kapitono Nedo, kuris atstovavo 2010 m komandai taip ir ribotą minučių skaičių žaidė ir kitas 2011 metų berniukas Kristupas, kuris taip pat žaidė prieš metais vyresnius! Įvertinus, tai, kad be pagrindinių puolėjų ir mūsų komandos įvarčių dueto nebuvimo drauge, pasiekti tokį rezultatą išties puiku! Visi žaidė ir kovojo palaikomi savo puikių sirgalių! Svarbiausia šiame turnyre buvo, kad visi pasižaistų ir įgautų praktikos, o tai manau pavyko puikiai! Pirmyn Fortūna! – Sakė 2011 ir 2012 komandų treneris Skirmantas Šeštavickas!

Scroll to Top