Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komanda turnyre Marijampolėje tapo vice-čempionais

Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komanda, gimusi 2010 metais  dalyvavo Tarptautiniame turnyre Marijampolėje. Turnyre dalyvavo komandos iš Lietuvos bei Lenkijos. Mūsų jaunieji futbolininkai pasirodė puikiai ir iškovojo antrąją vietą. Tik dėka tarpusavio taškų santykio neleidusio tapti turnyro čempionais. Komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius. Rungtynes pogrupiuose “Fortūnos” futbolininkai sužaidė  labai užtikrintai nugalėdami  Talentų futbolo akademijos antrąją komandą 5-0; taip pat nepaliko vilčių Kauno “Taurui” 3-0;  ir įveikė Marijampolės futbolininkus 4-1 . Taip pogrupyje užėmė pirmąją vietą ir įgijo teisę kovoti dėl medalių.

Kovoje dėl medalių mūsų jaunieji futbolininkai nepralaimėjo nei vienų rungtynių ir sužaidę vienodais rezultatais 1-1  prieš  FK “Spurtą” ir “Talentų futbolo akademiją” užėmė antrąją vietą!!!