Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komanda gimusi 2012m. futbolo turnyro Trakuose nugalėtoja!!!

Rugsėjo 14dieną Trakuose vyko vaikų, gimusių 2012 metais futbolo turnyras, kuriame dalyvavo Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komanda.

Pasivaržėme su įvairaus pajėgumo komandomis ir stipriom, ir su mažiau patirties turinčiomis. Turnyre pelnėme daug įvarčių ir nepatyrėme nei vienos skaudžios pamokos! Pralaimėjimus mes vadiname pamokomis, o pergales – mažu žingsneliu tikslo link!

Šiandien žengėme dar 5 žingsnelius! Rytoj nauja diena, nauji žingsniai, tad pasidžiaukime tais mažais žingsneliais! Ačiū tėveliams, kurie parodė kaip reikia palaikyti savo atžalas. Jūs šiandien irgi verti auksinio medalio! Džiugu, kad organizatoriai iš mūsų komandos išrinko geriausia turnyro puolėją – Herkų Naujoką ir geriausią viso turnyro žaidėją – Eivydą Adomaitį, man kaip treneriui džiugu matyti, kad mūsų komanda tobulėja ir labai stipriai auga! Startas neblogas, dabar belieka nesustoti ir mėgautis futbolu ir toliau!  Ačiū tėveliams – jūs mūsų varomasis variklis! Ačiū berniukams – jūs šaunuoliai 🙂 – dalinosi mintimis Kauno “Fortūnos” treneris Skirmantas Šeštavickas.

Renata Arimavičienė nuotrauka.

Renata Arimavičienė nuotrauka.

Scroll to Top