Futbolo mokyklos “Fortūna” rengtame turnyre stipriausi buvo svečiai iš Lenkijos

Šeštadienį Kaune vyko tarptautinis vaikų,gimusių 2008 metais futbolo turnyras “Adma CUP”. Jame varžėsi komandos iš Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos. 12-os komandų futbolo turnyre pirmąją vietą iškovojo Suvalkų “Wigry-1” iš Lenkijos, Antrają vietą užėmė Vilniaus TA Milan komanda, trečioje vietoje liko kita Suvalkų komanda “Wigry-2”. Ketvirtąją vietą iškovojo Vilniaus “Spurtas”, penkti liko svečiai iš Baltarusijos Gardino “Neman” komanda. Turnyro šeimininkai Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komandos buvo suformuotos atitinkamai į A ir B komandas ir turnyre užėmė 6-ąją ir 9-ąją vietas. Geriausiu Kauno futbolo mokyklos “Fortūna – A” žaidėju pripažintas Lukas Starkus, geriausiai sekėsi Kauno futbolo mokyklos “Fortūna B ” komandos žaidėjui Matui Pektūnui.