Futbolo mokyklos “Fortūna” komanda laimėjo tarptautinį turnyrą Vievyje

Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komanda, gimusi 2006 metais, tapo nugalėtojais sekmadienį vykusio tarptautinio futbolo turnyro  “Kalėdų taurė”. Šiame turnyre dalyvavo 8 komandos iš Lietuvos bei Ukrainos. Mūsų komanda turnyrą pradėjo neužtikrintai ir pirmose rungtynėse kiek netikėtai pralaimėjo Kaišiadorių futbolininkams 2-4. Vėliau  padarėm tinkamas išvadas ir grįžome į pergalių kelią. Vienodais rezultatais 2-1 nugalėjome Ukrainos klubą ir Trakų futbolininkus. Pogrupyje iškovojome pirmąją vietą ir galimybę rungtyniauti finale.

Finalo varžovais buvo Kėdainių “SC” komanda, kuriuos įveikėme 4-2.

Geriausiu turnyro žaidėju Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komandoje pripažintas Dominykas Kavaliauskas, o geriausiu turnyro puolėju – Martynas Žvinys.

Norime padėkoti visai komandai už gerą žaidimą, tikėjimą savo jėgomis, didelį nuveiktą darbą ir saldų nugalėtojų džiaugsmą. Taip pat sakome didelį AČIŪ tėveliams  už palaikymą bei kantrybę!!!