FM FORTŪNOS varžybų savaitgalis

Mokyklos komandos praėjusį savaitgalį džiugino įvarčiu gausa. U-16 komanda sekmadienį rungtynėse turėjo išvyką į Vilnių, kur sužaidė I-os lygos rungtynes su FK Lokomotyvas komanda. Vaikinai čempionatą pradėjo užtikrintai ir šventė puikią pergalę 6:0. Vyriausiojo trenerio Audriaus Jagintavičiaus komentaras po pergalingų rungtynių:

Džiaugiamės puiku startu Lietuvos U-16 pirmenybėse. Malonu, kad komanda buvo susikaupusi, tinkamai nusiteikusi ir žaidė brandų futbolą, tiek pozicinėse, tiek greitose atakose. Jaunimo čempionatuose nusiteikimas ir koncentracijos išlaikymas yra pats svarbiausias dalykas. Verta paminėti, jog progas realizavome labai aukštu procentu, tai parodo ir žaidėjų meistriškumo augimą, bei pasitikėjimą savo jėgomis. Noriu padėkoti komandai už puikias rungtynes.

Savaitgalį rungtyniavo ir mūsų U-14 vaikinų komanda. Pirmose čempionato rungtynėse gavę skaudžią pamoką, Fortūniečiai antrose rungtynėse reabilitavosi ir padovanojo tikrą įvarčių fiestą, su Vilniaus Geležinio vilko B komanda po pagrindinio laiko rungtynes baigę rezultatu 6:6, savo pranašumą įrodė 11m. baudinių serijoje, ją laimėję rezultatu 6:5.

Antrąjį LFF II-os lygos ratą pradėjo ir mūsų mokyklos vyrų komanda. Išvykoje Vilniuje komanda sužaidė lygiosiomis 2:2 su Vilniaus Žalgirio C ekipa.

Sveikiname komandas su iškovotais taškais ir linkime sėkmės sekančiose rungtynėse!

Scroll to Top