FM FORTŪNOS varžybų savaitgalis

Šeštadienį U-16 komanda 8-ose sezono rungtynėse po įtemptos kovos pasiekė sunkią pergalę prieš Jonavos komandą. Fortūniečiai rungtynių pradžioje pirmieji įmušė įvartį, tačiau rungtynėms einant į pabaigą nesugebėjo išlaikyti turėtos persvaros ir savo pranašumą teko įrodyti baudinių serijoje, kurioje mokyklos auklėtiniai buvo tikslesni ir rezultatu 5:4 pasiekė labai svarbią pergalę. Po šių varžybų ir toliau vyksta arši kova turnyrinėje lentelėje. Iki pirmojo čempionato rato pabaigos likus sužaisti du turus, mokyklos komanda rikiuojasi penktoje lentelės vietoje.

Sekmadienį U-14 komandai taip pat pavyko reabilituotis, išvykos rungtynėse Alytuje pasiekta puiki pergalė rezultatu 4:1 prieš FK Vidzgiris komandą. Komanda praeitame ture patyrus netikėta pralaimėjimą ištaisė padarytas klaidas ir tai parodė pasiekdami dar vieną pergalė čempionate. Fortūniečiai šiomis rungtynėmis baigė pirmąjį turnyro ratą surinkdami 15 taškų ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje taip pat užima penktąją vietą.

Trenerio Audriaus komentaras po varžybų:

“Iškovojome užtikrintą ir pelnytą pergalę. turėjome daug gerų momentų ir valdėme situaciją visų varžybų metu. Būtent tai labiausiai ir džiugina.”

Scroll to Top