FM FORTŪNOS varžybų savaitgalis

Šeštadienį U-16 komanda Garliavoje sužaidė su FK Garliava B komanda. Jau rungtynių pradžioje komanda patyrė šaltą dušą ir jau 14-tą varžybų minutę atsilikinėjo rezultatu 2:0. Antrajame kėlinyje Fortūniečiams pavyko sušvelninti rezultatą įvartį įmušus Augustui Indžiului, tačiau išlyginti rezultato iki rungtynių pabaigos komandai nepavyko. Atsižvelgiant į tai, kad komanda buvo išretintos sudėties, vaikinai demonstravo labai gerą futbolą ir už pademonstruotą kovą nusipelno didžiausių pagyrų. Po šių rungtynių komanda I-os lygos čempionate nukrito į 4-tą poziciją, tačiau prieš pirmaujančias komandas turi dvi rungtynes atsargoje.

Trenerio Audriaus Jagintavičiaus komentaras po rungtynių:

“Nors ir patyrėme pralaimėjimą, tačiau pačiu žaidimu esu labai patenkintas. Pirmiausia noriu padėkoti trims mūsų komandos vaikinams (Rytis Okmanas, Kipras Vaičenonis, Rokas Petrauskas), kurie žaidžia U-14 komandoje ir dėl žaidėjų stokos atvyko mums padėti. Buvo be galo gražu žiūrėti, kuomet jaunesni vaikinai buvo pozityvūs, kovingi, nenusileido technika, sprendimų priėmimu prieš dvejais, o kartais net ir trejais metais vyresnius varžovų komandos žaidėjus. Taip pat noriu padėkoti visai komandai už puikią kovą, discipliną visų rungtynių metu, gerą kovingumą ir didelį norą nugalėti, nepaisant to, kad rungtyniavome be atsarginių žaidėjų. Šiandien pamačiau komandą, kurią norėčiau matyti kiekvienose varžybose.”

Sekmadienį savo dešimtąsias rungtynes sužaidė U-14 komanda. Kiek netikėtai Fortūniečiai namuose buvo priversti pripažinti FM Ataka komandos pranašumą rezultatu 4:2. Po šių rungtynių vaikinai čempionate rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje.