FM FORTŪNOS varžybų savaitgalis

U-16 komanda 4-ojo turo rungtynėse prarado pirmuosius taškus čempionate. Sekmadienio rytą vykusiose rungtynėse prieš SK Polonia-Panerys fortūniečiai sužaidė rezultatu 1:1 ir laimėję 11m. baudinių seriją rezultatu 5:3 iškovojo dar 2 taškus čempionate, taip išlaikydami lyderių poziciją.

Trenerio komentaras: “Turėjome tikrai stiprų varžovą, kurio praeitame sezone nepavyko nugalėti. Džiaugiuosi geru nusiteikimu  ir puikiu rezultatu. Nors nepavyko laimėti per pagrindinį rungtynių laiką, bet pati rungtynių eiga buvo teigiama. Jautėsi, jog mes kontroliuojame situaciją aikštėje ir turime teritorinę persvarą visų rungtynių metu.”

U-14 komanda 5-ojo turo rungtynėse turėjo išvyką į Vilnių, kur susitiko su A.Narbekovo futbolo akademiją. Rungtynės fortūniečiams labai nenusisekė. Padarius ne vieną grubią klaidą teko pripažinti šeimininkų pranašumą neįprastu rezultatu 10:5.

Trenerio komentaras: “Nors rungtynių rezultatas buvo neigiamas ir didokas, jis neatspindi kovos, kurią davėme varžovams iš Vilniaus. Šiandien neturėjome kelių mums svarbių žaidėjų taip pat padarėme ne vieną skaudžią klaidą, po kurių praleidome įvarčius. Mūsų jaunai komandai tokios rungtynės labai naudingos, kadangi žaidėjai kaupia patirtį. Svarbu ne rezultatas, o pats procesas. Taip pat svarbu pasitikėjimas savo jėgomis ir nusiteikimas, kas ir yra svarbiausia jaunimo futbole.

II-os lygos rungtynes sužaidė vyrų komanda. Deja, bet antrajame kėlinyje buvome priversti pripažinti Kauno Žalgirio C komandos pranašumą rezultatu 3:0

Scroll to Top