FM FORTŪNOS varžybų savaitgalis

Sekmadienį U-16 vaikinų komanda turėjo išvyką į Vilnių, kur susitiko su “SK Nemenčinė” komanda. Fortūniečiai pratęsė įspūdingą sezono pradžią ir iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę rezultatu 4:1. Sveikiname vaikinus su pergale ir džiaugiamės demonstruojamu puikiu žaidimu.

Trenerio komentaras:

Džiaugiuosi, kad komanda pratęsė pergalių seriją ir toliau pirmauja čempionate. Didžiausi jiems sveikinimai. Patinka vaikinų požiūris ir nusiteikimas rungtynėms, taip pat pagarba varžovui. Tikimės, kad tai išliks ir ateityje. Džiugu, kad vis geriau sužaidžia visi kiti mūsų žaidėjai,kurie dar nerungtyniavo ir nedebiutavo II-oje lygoje, vyrų komandoje, tai parodo jog augame ir tvirtėjame. Šiose rungtynėse labai patiko, jog aiškiai nubrėžėme ribas ir parodėme kas rungtynių favoritas, tai padėjo pasiekti užtikrintą pergalę. Jaunimo futbole nusiteikimas, dėmesys ir koncentracija rungtynėms yra vieni svarbiausių pergalės faktorių.

Šeštadienį II-os lygos čempionatą pratęsė ir vyrų komanda. Garliavoje aistrų kupiname mače pasidalinome po tašką su “FC Džiugas B” komanda. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1, abu įvarčiai buvo įmušti paskutinėmis rungtynių minutėmis ir abi komandos turėjo po progą išplėšti pergalę.