FM FORTŪNOS varžybų savaitgalis

Mokyklos komandos praeitą savaitgalį sužaidė dar dar vieną turą Lietuvos jaunimo futbolo čempionatuose. U-14 komanda šeštadienį turėjo išvyką į Vilnių, kur susitiko su Vilniaus “BFA” komanda ir šventė saldžią pergalę rezultatu 3:1. Trenerio komentaras apie rungtynes:

Rungtynėse pareikalavo daug kantrybės ir darbo, o pasiekti pergalę padėjo didelis noras nugalėti. Džiaugiuosi, kad visi žaidėjai tą pademonstravo aukščiausiame lygyje. Rungtynės buvo sunkios, bet pergalė pelnyta. Tai pridės daugiau pasitikėjimo mūsų komandai, nes varžovai rungtyniavo tikrai puikiai.

Antrąsias čempionato rungtynes sekmadienį sužaidė U-16 komanda. Į Kauną atvykusi Vilniaus Žagirio B komanda davė rimtą kovą ir po atkaklios pripažino mūsų komandos pranašumą rezultatu 4:3. Vaikinai parodė tvirtą charakterį ir rungtynėse atsilikinėdami du kartus, atsitiesė ir šventė saldžią pergalę. Vyriausiojo trenerio komentaras po pergalingų rungtynių:

“Rungtynėse labiausiai trūko koncentracijos, nes varžovai mus “baudė” būtent už šias klaidas. Džiaugiuosi, kad patirtis ir žaidėjų charakteris leido atsitiesti ir pasiekti pelnytą pergalę. Džiugu, kad pavyko iškovoti abi pergales čempionate ir kol kas nebarstome taškų,kas buvo nutikę praeitam sezone.

Savaitgalį II-os lygos rungtynes sužaidė ir mūsų vyrų komanda. Deja, bet lygioje kovoje teko pripažinti FK “Utenis” komandos pranašumą minimaliu rezultatu 1:0. Svečiai iš Utenos pergalę šventė realizavę 11m. baudinį.

Scroll to Top