FM FORTŪNOS vaikinų U-16 komanda startuoja I-os lygos pirmenybėse

Sekmadienį prasideda LVJUFA I-os lygos U-16 pirmenybės, kuriose varžysis ir mūsų mokyklos komanda. Praeitais metais U-15 sezoną baigę lentelės viduryje, šiame sezone vaikinai sieks pergalės kiekvienose rungtynėse. Šiais metais dėl nugalėtojų titulo varžysis 11 komandų iš Vilniaus ir Kauno apskričių. Prieš lygos startą pakalbinome vyriausiąjį komandos trenerį Audrių Jagintavičių, kuris pasidalino savo mintimis:

Treneri, komanda savaitgalį startuoja I–os lygos U-16 čempionate, praeitais metais sezoną baigėte lentelės viduryje, kokie šio sezono tikslai?

Šio sezono tikslas duoti kovą  ir siekti 3 taškų kiekvienose rungtynėse.  Norime augti ne turnyro lentelės prasme bet savo žaidimo supratimo prasme.

Komanda metais vyresnė, ar jau jaučiasi žaidėjų didesnė branda ir augantis profesionalumas?

Taip, su kiekvienais metais komanda tampa vyresnė, formuojasi požiūris į futbolą. Tikiuosi, kad mes tampame profesionalesni, keli žaidėjai gauna rungtyniauti Lietuvos vyrų II lygos čempionate ir labai tikiuosi kad ta patirtis padės jaunimo U-16 pirmenybėse. Šiais metais labai tikiuosi didesnio pasitikėjimo savo jėgomis.

Sekmadienį pradedate čempionatą išvyka į Vilnių, prieš FK Lokomotyvas komandą, kokių varžybų tikitės?

Pirmosios rungtynės visada būna sunkios, kadangi naujas sezonas, naujas rungtynių ritmas ir visų šansai lygūs. Mes nesame žaidę prieš Vilniaus Lokomotyvo komandą todėl vertinti labai sunku. Jaunimo čempionatuose labai svarbu yra  nusiteikimas. Tikiuosi, kad jis bus aukščiausio lygio.

Dėkojame treneriui už pokalbį ir linkime komandai pergalingai startuoti sekmadienį!

Scroll to Top