FM FORTŪNOS U-16 komandos pasirodymas turnyre Lenkijoje

Savaitgalį FM FORTŪNOS U-16 komanda dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Lenkijoje – KLESZCZÓW CUP. Fortūniečiai turnyre susitiko su “KS STRADOM CZĘSTOCHOWA”, “JUVENTUS ACADEMY”, “SLAVIA RUDA ŚLĄSKA”, “AP BRYCHCZY”, “RAP RADOMSKO”, “MSMS UKRAINA” ir “GKS BEŁCHATÓW” komandomis.

8-ių komandų turnyre Fortūniečiai iškovojo dvi pergales, du kartus sužaidė lygiosiomis, bei tris kartus patyrė pralaimėjimą ir turnyre finišavo penktoje vietoje. Vaikinai visose runtynėse stengėsi iš visų jėgų ir prieš kiekvieną varžovą kovojo atiduodami visas jėgas.

Nors ir medalių šį kartą neiškovojome, tačiau tokio aukšto lygio turnyre, rezultatas komandai buvo teigiamas. Sveikiname komandos žaidėjus su pasirodymu ir linkime sėkmingo žaidimo sekančiuose turnyruose Lietuvoje ir užsienyje.

Trenerio Audriaus Jagintavičiaus komentaras:

“Pirmą turnyro dieną pradėjome puikiai. Iškovojome pergalę, galėjome ją pasiekti ir didesniu rezultatu nei 2:0. Visos rungtynės pareikalavo daug fizinių jėgų. Sekančios dvi rungtynės baigėsi lygiosiomis, tačiau turėjome progų iškovoti pergales, bet nesisekė pelnyti įvarčių. Paskutinėse rungtynėse žaidėjų nuovargis jautėsi ir teko pripražinti pralaimėjimą. Per pirmą dieną sužaidėme 132 minutes, tad krūvis labai didelis. Antroje turnyro dienoje turėjome tris varžybas ir kiekvienų varžybų rezultatas buvo skirtingas. Patyrėme po vieną pergalę, pralaimėjimą ir lygiąsias. Bendrai visu turnyru ir komandos pasirodymu esu patenkintas, komandos čia buvo žymiai aukštesnio meistriškumo lyginant su mūsų čempionatu. Vaikinai turnyre atidavė visas jėgas, kovojo atiduodami 120%, buvo motyvuoti ir pilnai atsidavę futbolui.”

Scroll to Top