FM FORTŪNOS U-15 komandos puikus startas Lietuvos čempionate

FM FORTŪNOS vaikinų U-15 komanda toliau tęsia puikų pasirodymą Lietuvos vaikų futbolo čempionate. Sužaidę su visais varžovais po kartą, jaunieji Fortūniečiai patyrė vos vieną pralaimėjimą ir turnyrinėje lentelėje šiuo metu užima antrąją vietą.

Džiaugiamės mokyklos auklėtinių demonstruojamu žaidimu ir linkime nesustoti ir toliau siekti aukščiausios pozicijos šių metų sezone.

Apie komandos puikią pradžią taip pat trumpai pakalbinome komandos vyriausią trenerį Audrių Jagintavičių, kuris papasakojo apie komandos sėkmę šiame sezone:

Puiki sezono pradžia, šiuo metu komanda rikiuojasi 2-oje lentelės vietoje. Ar nustebino toks komandos startas čempionate? O galbūt nuvylė?

“Ne, nenustebino. Jau praeito sezono antroje pusėje pasiekėme tam tikrą lygį. Šiame sezone komanda pradėjo užtikrintai rungtyniauti, manau, kad didžioji mūsų futbolininkų dalis atrado savo vietą komandoje, taip pat puikiai atlieka jiems skirtas užduotis ir po truputį bręsta kaip žaidėjai. Ko pasekoje pavyko gerai startuoti ir stabiliai rungtyniauti. Gaila, kad sumažėjo komandų skaičius dalyvaujančių čempionate ir jog neturime progos rungtyniauti su Vilniaus regiono komandomis.”

-Pasiruošimo etape dalyvavote turnyruose, kur teko rungtyniauti su vyresniais varžovais. Ar tokios rungtynės daug lėmė šiuo metu komandos demonstruojamam žaidimui?

“Pasiruošimo laikotarpyje mums labai reikėjo rungtynių. Taip, rungtyniauti su vyresniais varžovais yra naudinga, kai tu jiems pasiūlai techniškumą, fiziškumą ir duodi gerą kovą. Mūsų komanda davė kovą kiekvienose varžybose. Žinoma, ta patirtis padeda ir Lietuvos čempionate.”

-Kokius tikslus komandai keliate šiam sezonui? Ar bus koncentracija į žaidimą ar jau bus reikalaujama rezultato?

“Jaunimo lygmenyje didžiausią dėmesį skiriame žaidimui, jo supratimui, techniniams – taktiniams elementams, o tik tada rezultatui. Daigelį kartų sakiau, jeigu rungtyniausime kokybiškai, rezultatas pats ateis. Buvo rungtynių, kur rungtyniavome gerai, kokybiškai, bet teko pralaimėti, nes rungtynes lėmė mažos detalės. Buvome patenkinti vaikinų pasirodymu, nesvarbu, kad nepavyko iškovoti pergalės.”

-Norint tobulėti būtina žaisti su skirtingais varžovais, ar netolimoje ateityje nusimato dalyvavimų tarptautiniuose turnyruose?

“Taip, jeigu viskas bus gerai ir pavyks suderinti detales, tai planuojame vykti į tarptautinį turnyrą Lenkijoje. Jūs teisingai pastebėjote, šiuo laikotarpiu labai svarbu kuo daugiau sužaisti rungtynių su stipriais, skirtingais varžovais. Norime toliau augti ir tobulėti.”

Scroll to Top