FM FORTŪNOS LFF II-os lygos sezono pabaiga

Prieš savaitę buvo sužaistos paskutinės 2023m. LFF II-os lygos sezono rungtynės. Fortūniečiams čempionatas buvo dviprasmiškas. Komandai viso sezono metu nesisekė demonstruoti stabilaus žaidimo, sėkmingesnes atkarpas pakeisdavo prastesnės.

Viso sezono metu Fortūniečiai iškovojo 10 pergalių ir surinkę 32 taškus užėmė 12-tą vietą. Nors ir komandai nepavyko pasiekti išsikelto tikslo ir finišuoti pirmame komandų dešimtuke, tačiau pozityvių akimirkų tikrai buvo. Viena iš jų tai ženkliai gausesnis akademijos auklėtinių indėlis. Kiekvienose rungtynėse turėjome mokyklos auklėtinių žaidžiančių starto sudėtyje ar pradedančių rungtynes nuo atsarginių suolo. Ši patirtis jauniesiems futbolininkams yra labai svarbi ir gautos minutės vyrų futbole tik dar labiau padės tobulėti ir pakels jaunųjų futbolininkų potencialą ateityje.

Taip pat vertas dėmesio sezonas buvo ir mūsų komandos lyderiui Justui Česnavičiui. Jis šiame sezone finišavo antroje vietoje rezultatyviausių čempionato futbolininkų sąraše, pasižymėdamas net 25-iais tiksliais smūgiais.

Dėkojame visai mokyklos vyrų komandai už praėjusį sezoną. Na, o futbolo pasaulyje sezono pabaiga reiškia vieną dalyką, tai naujojo sezono pradžią. Tad linkime komandai gero pasiruošimo kitų metų čempionate!

Scroll to Top