A.Jagintavičius: “Renkamės sunkesnį kelią, kad mūsų žaidėjai augtų, o tuo pat metu augs ir komanda.”

Treneri, pirmiausia pakalbėkime apie jaunimo pirmąją sezono pusę. Kaip vertinate u-14 ir u-16 komandų pirmąjį čempionato ratą?

“Pasibaigusi pirma čempionato pusė tikrai buvo labai nebloga mūsų komandoms. Tiek U-14 tiek U-16 rikiuojasi pirmoje turnyro lentelės pusėje, o tai be abejonės džiugina. Jeigu U-16 komanda labai stabiliai rungtyniauja, tai reiškia, kad nebarstėme taškų su komandomis kurios lentelėje yra žemiau, tai U-14 žaidimas banguoja. Gerai rungtyniaujame su stipresnėmis komandomis, o silpniau rungtyniaujame su potencialiai silpnesnėmis komandomis. Norisi daugiau stabilumo,didesnio atsidavimo futbolo rungtynėse.”

Su u-14 komanda praėjusį savaitgalį turėjote išvyką į Lenkiją, kokios emocijos po pasibaigusio turnyro?

“Vykome į futbolo turnyrą Lenkijoje semtis patirties ir rungtyniauti su stipriomis Lenkijos komandomis. Norėjome komandą “išmesti” iš komforto zonos, suteikti jai daug iššūkių, duoti gerų rungtynių, kad mūsų žaidėjai galėtų greičiau priimti sprendimus, priversti atlikti techninius elementus aikštėje su elitinėmis Lenkijos komandomis. Mes tokių rungtynių Lietuvoje neturime, kokias turėjome Lenkijoje. Labai džiaugiuosi galėdamas rungtyniauti su tokiomis komandomis kaip Plocko “Wisla”, Kielcų “Corona”. Tai vaikų komandos, turinčios tikrai gerą vardą Lenkijoje. Manau grįžome tikrai paaugę ir pasisėmę daugiau patirties. Tai mums padės grūdintis ateities kovoms.”

Ar ateityje turite planų dalyvauti turnyruose užsienyje?

“Tikslas kuo daugiau rungtyniauti su užsienio komandomis, ieškoti tokių rungtynių, kokių mes Lietuvoje neturime.  Renkamės sunkesnį kelią, kad mūsų žaidėjai augtų, tuo pat metu augs ir komanda.”

Šiais metais pirmą kartą mūsų mokykla turėjo vyrų komanda, pirmasis sezonas II-oje lygoje buvo labai sunkus, ar aiškūs komandos ateities planai ar kol kas apie tai negalvojate?

“Mes planuojame ir 2022m. dalyvauti Lietuvos II-os lygos čempionate. Džiaugiuosi, kad artėjant sezonui į pabaigą tikrai ženkliai pagerėjo ir mūsų žaidimas. Mūsų komanda įgavo daugiau patirties, atsirado daugiau užtikrintumo aikštėje o toks ir buvo tikslas. Noriu padėkoti treneriui Gabrieliui Zagurskui ir visai mūsų komandai, kad jie per sezoną labai patobulėjo ir palinkėti toliau augti bei stiprėti. Priminsiu, kad šioje komandoje žaidė ir 5 žaidėjai iš U-16 komandos, kurie sužaidė apie 500 minučių. Vyrų futbolas jauniesiems mokyklos žaidėjams duoda labai daug, o tai puikiai parodo U-16 komandos demonstruojamas žaidimas jaunimo čempionate.”

Nesenai sulaukėme naujienų apie pradėta bendradarbiavimą su futbolo organizacija iš Italijos , papasakokite daugiau, kaip pavyko užmegsti šį ryšį? Ko mūsų mokykla gali tikėtis iš šios partnerystės?

“Taip, mes šį kontaktą turėjome jau ilgą laiką ir niekaip nepavykdavo dėl vienokių ar kitokių priežasčių pradėti bendradarbiavimo. Pagaliau suderinome jų vizitą į Lietuva bei parodėme jiems mūsų mokyklą, ką mes veikiame ir kokia mūsų vizija. Vienas iš pagrindinių tikslų parodyti jiems mūsų žaidėjus. Norime, kad lietuviai futbolininkai kuo daugiau dalyvautų Italijos futbolo klubų atrankose. Taip pat SSD Colonna glaudžiai bendradarbiauja su Romos S.S. Lazio ir Veronos futbolo klubais. Bendrų projektų yra ir daugiau. Norime, kad ir mūsų treneriai turėtų galimybes vykti stažuotis į Italiją, kad jie semtųsi gerosios praktikos bei įgytų daugiau patirties. Tikimės, kad tai mūsų mokyklai bus didžiulis žingsnis į priekį.”


Scroll to Top