KETVIRFINALYJE “FORTŪNOS” KOMANDOMS SEKĖSI SKIRTINGAI

Pirmose  ketvirfinalio rungtynėse “Fortūnos” komandoms sekėsi skirtingai. “Fortūnos” komanda, gimusi 2002 metais, susitiko su Jonavos “KKSC” komanda ir nugalėjo ją 3-1.  Kita mūsų komanda, gimusi 2001 metais, susitiko su Marijampolės “FC”. Visas rungtynes pirmavusiai “Fortūnos” komandai paskutine minute  išslydo pergalė iš rankų. Rungtynės pasibaigė lygiosiomis 3-3.

Jau įvyko ir vienos atsakomosios ketvirfinalio rungtynės. Jose susitiko “Fortūnos” komanda, gimusi 2001 metais ir Marijampolės “FC” komanda. Rungtynės pasibaigė 3-3. Kadangi pirmųjų ir antrųjų rungtynių rezultatai buvo vienodi, tai komandos teko žaisti pratęsimą, du kėlinukai po 5 minutes. Antrojo kėlinuko pradžioje mūsų jaunieji futbolininkai praleido apmaudų įvartį ir rungtynes pralaimėjo 3-4, bei pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Norėtumėm padėkoti tėveliams už gerą palaikymą ir jauniesiems futbolininkams už gerą žaidimą ir dideles pastangas.