Kauno FM “Fortūnos” komanda tarptautinio futbolo turnyro Vilniuje ČEMPIONĖ!!!

Rugsėjo 7-8 dienomis Vilniuje vyko tarptautinis futbolo turnyras, kuriame dalyvavo Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komanda.

Dvi  dienas kovojome, stengėmės ir turbūt labiausiai iš visų norėjome žaisti futbolą ir įmušti savo įvartį ir beabejo laimėti! Sužaidėme 7 rungtynes, iš kurių laimėjom 6.

Šiame turnyre žaidėm ir su Lietuvos stipriom komandom ir įdomiomis užsienio komandomis, kurios turėjo savitą futbolo filosofiją. Turnyre įmušėme 26 įvarčius ir praleidome vos 3 !!!

Mane kaip trenerį maloniai džiugina, kad nebijome kovoti ir žaisti su visomis turnyro komandomis. Pirmas turnyras naujame sezone, kuris davė gerą toną nesustoti, o tik dar labiau judėti į priekį! Ačiū tėveliams, kurie prisideda prie berniukų tobulėjimo, jūs jiems esate pati didžiausia motivacija! Ačiū visiems už dalyvavimą už tas tik teigiamas emocijas, kurias jūs sukuriate vaikams, o berniukams už tai, kad kiekvienas įdeda visa save ir savo mažą širdelę KOMANDAI ir svarbiausia FUTBOLUI! – sakė FM “Fortūnos” treneris Skirmantas Šeštavickas.

Skirmantas Šeštavickas nuotrauka.

Scroll to Top