“FORTŪNOS” KOMANDA KAFF ČEMPIONATE IŠKOVOJO ANTRĄ PERGALĘ

Tęsiasi KAFF 7×7 vasaros čempionatas. Jame sėkmingai atstovauja ir mūsų “Fortūnos” komanda, gimusi 1996 metais. Ketvirtadienį mūsų futbolininkai susitiko su Kauno “Pabandom” komanda ir nugalėjo varžovus 3-1.

Rungtynių pradžia buvo sunki, nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo nors daugiau kamuolį kontroliavo “Fortūnos” komanda. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 0-0.

Antrojo kėlinio pradžią sėkmingai pradėjo “Fortūnos” komanda, greitai pelniusi tris įvarčius ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Tiesa rungtynėms baigiantis varžovai sušvelnino rezultatą. Įvarčius nulėtojams įmušė : Rytis Mickevičius, Aurimas Zulonas ir Benas Mačiūnas.

Malonu, kad mūsų jaunieji futbolininkai su kiekviena diena vis geriau rungtyniauja vyrų čempionate.