“FORTŪNA” TĘSIA KOVAS LIETUVOS ČEMPIONATE

Šį trečiadienį ir ketvirtadienį vyko berniukų gimiusių 2000 ir 2001 metais  Lietuvos vaikų čempionato turas.

Trečiadienį Kaune Nacionalinės akademijos aikštyne “Fortūnos” komanda, gimusi 2000 metais žaidė dvejas rungtynes. Pirmose rungtynėse mūsų jaunieji futbolininkai susitiko su Jonavos “KKSC”. Rungtynės buvo labai atkaklios, netruko pavojingų momentų prie vienų ir prie kitų vartų, galėjo įmušti ir vieni ir kiti. Dėja, kaip sakoma, fortūna buvo ne mūsų pusėje ir teko pralaimėti varžovams 0-3.

Antrose rungtynėse mūsų komanda susitiko su Kėdainių “FK Nevėžiu”. Po pirmo kėlinio “Fortūnos”  komanda gražiu stiliumi pirmavo  4- 0 . Antras kėlinys tebuvo formalumas ir rungtynės baigėsi 5 – 1.

Ketvirtadienį Druskininkuose vyko berniukų gimusių 2001 metais Lietuvos vaikų čempionato turas. Pirmose rungtynėse “Fortūnos” komanda susitiko su Alytaus “SRC -2”. Po pirmojo kėlinio minimalia persvara 1-0  pirmavo mūsų komanda. Antrajame kėlinyje pavyko įmušti dar vieną įvartį ir užtikrintai laimėta dvikova 2-0.

Paskutinėse rungtynėse “Fortūna” susitiko su Marijampolės “FC Sūduvos” komanda ir apmaudžiai pralaimėjo jai 6-1.