FM FORTŪNOS vyrų komandos kapitonas P.Kukta: “Gerbiame, bet nebijome nei vieno varžovo”

FM FORTŪNOS vyrų komandos kapitonas Patrikas Kukta pasidalijo mintimis prieš LFF taurės pirmojo etapo mūšį su BE1 NFA komanda.

Kokios nuotaikos prieš šiandienos rungtynes ir kaip vertini komandos pasiruošimą?

“Šiuo metu esame įpykę po praėjusio savaitgalio pralaimėjimo prieš Kauno Žalgirio B komandą. Praretėjęs kolektyvas neprarado komandinės dvasios ir ta kova nesibaigė visų rungtynių metu, net ir įkritus nesėkmingui įvarčiui į mūsų vartus rungtynių pabaigoje. Šiandienos rungtynėse išsikėlėme tikslą ir toliau demonstruoti tokią pačią dvasią ir žaidimą.”

Kaip reagavai pamatęs, kad pirmame taurės etape teks susitikti su I-oje lygoje rungtyniaujančia BE1 NFA komanda?

“Stebėjau burtų traukimo ceremoniją ir asmeniškai norėjau bei tikėjausi pajėgaus varžovo iš aukštesnės lygos, tad reagavau teigiamai. BE1 yra jauna, ambicinga komanda, kryptingai dirbanti ir demonstruojanti solidų žaidimą savo debiutiniame pirmos lygos sezone. Tikrai nelaidoju vilčių patriukšmauti taurės turnyre, kolektyvui vis kartodamas, jog demonstruojant norą ir kovą, visada galima kompensuoti silpnąsias vietas.”

Ką prognozuoji šio vakaro dvikovoje?

“Gerbiame kiekvieną varžovą, tačiau nebijome nei vieno. Pasitikrinti jėgas prieš tokias komandas kaip BE1, kelia dar didesnę motyvaciją mums ir tai yra teigiama patirtis kiekvienam iš mūsų. Galbūt futbolo sekėjai ir žiūrovai favoritais laiko ne mus, tačiau prognozuoju kovą ir atsidavimą aikštelėje ir mūsų komandos.”

Dėkojame kapitonui už pasidalintas mintis ir linkime komandai sėkmės šio vakaro dvikovoje!

Scroll to Top