FM FORTŪNOS komandos pradėjo antrąjį Lietuvos jaunimo futbolo čempionato ratą

FM Fortūnos u-16 ir u-14 komandoms Lietuvos čempionate prasidėjo antrasis ratas. U-16 komanda pirmoje sezono pusėje demonstravo stabilų žaidimą ir surinkę 22 taškus į pertrauką išėjo užimdami trečią turnyrinės lentelės vietą. U-14 komandai čempionato pirmasis ratas buvo sunkus ir nenuspėjamas. Po pasiektų puikių pergalių, sekdavo netikėti pralaimėjimai, dėl kurių komanda surinkusi 15 taškų, pirmąjį ratą baigė lentelės viduryje.

Šeštadienį pirmieji po pertraukos į aikštelę žengė u-16 komandos žaidėjai. Ilga čempionato pertrauka Fortūniečiams buvo ne į naudą. Komanda namuose netikėtai turėjo pripažinti FK Lokomotyvo komandos pranašumą rezultatu 5:2. Tikimės, kad komandai šis pralaimėjimas suveiks kaip šaltas dušas, kuris pažadins ir leis sugrįžti į pirmojo čempionato rato formą.

Pirmadienį savo rungtynes sužaidė u-14 komanda, kuri išvykoje susitiko su VFA Geležinis Vilkas B futbolininkais. Fortūniečiai pasiekė dramatišką pergalę rezultatu 4:5. Nors ir pavyko įmušti pirmiems ankstyvą įvartį, šeimininkai po jo pasižymėjo keturis kartus. Po šių įvarčių Vilniaus komanda galėjo tikėtis lengvos rungtynių pabaigos, tačiau Fortūniečiai turėjo kitų minčių ir sužaidė žvėrišką antrojo kėlinio atkarpą, kurios metu šeimininkų vartininkui kamuolį iš vartų tinklo teko traukti net keturis kartus. Tikimės, kad toks komandos nusiteikimas nedings ir pavyks antrąjį čempionato ratą demonstruoti stabilesnį žaidimą nei pirmojoje čempionato pusėje.

Komandos trenerio A.Jagintavičiaus komentaras:

“Rungtynes pradėjome aktyviai ir energingai, po pirmojo kėlinio pirmavome 1:0 ir turėjome dar kelias progas pasižymėti. Atrame kėlinyje praradome koncentraciją, per kelias minutes varžovai pelnė net 4 įvarčius ir teko atsilikinėti rezultatu 1:4. Tačiau vaikinai nepalūžo, sugrįžome į rungtynes ir galiausiai nugalėjome varžovus rezultatu 5:4. Jaunimo futbole koncentracija ir nusiteikimas lemia rungtynių baigtį. Džiugu pradėti antrą čempionato dalį pergale. Iki optimalios formos mūsų komandai dar labai toli, tačiau su kiekvienomis rungtynėmis stengsimės ją gerinti.”