Futbolo turnyrų maratoną sidabro medaliais baigė Kauno FM “Fortūna” komanda gimusi 2006 metais

“Kaunas City Cup” turnyrų maratoną baigė pačios vyriausios 2006 metais gimusios berniukų komandos. Buvo Vilniaus ir Kauno miestų mūšis, kuriame dalyvavo po dvi komandas iš šių regionų.

Kauno futbolo mokykla “Fortūna” grupės turnyre iškovo 2-ąją vietą, laimėjusi prieš Vilniaus FM ir Vilniaus futbolo mokyklos “Ateitis” komandas atitinkamai 1-0 ir 2-0 ir paskutinę minutę praleidusi įvartį apmaudžiai nusileido Kauno raj. “Garliavos” komandai. Turnyre iškovo 6 taškus bei užėmė pirmąją vietą.

Turnyro formatas buvo toks kad pirmas dvi vietas iškovojusios komandos susitinka tarpusavyje rungtynėse dėl pirmos vietos, o trečią ketvirtą vietas užėmusios komandos žaidžia dėl trečios vietos rungtynes.

Finale mūsų jaunieji futbolininkai neturėjo jėgų ( vienų rungtynių laikas buvo 30 min) ir pralaimėjo Garliavos komandai rezultatu 2-0.

Mūsų komandos geriausiu žaidėju pripažintas Augustas, kuris gavo specialų prizą iš turnyro organizatorių, o stabiliausiu futbolininku išrinktas Kristupas, kuris užtikrintai rungtyniavo viso turnyro metu.

Dovile Karnilaviciute nuotrauka.

Scroll to Top